Bělehradská 858/23,120 00, Praha 2 - Vinohrady
+420 776 102 400 (WhatsApp)
info@m-light.cz

Výroba DOTYKOVÝCH stolů a screenů

Kapacitní nebo infračervený dotyk? Bílý nebo zelený povrch stolu? Nepřetržitý provoz zařízení, nebo jen polovina dne? Použití v interiéru, nebo exteriéru?

Design stolu je velice variabilní, od zvoleného stupně náklonu, výškového nastavení, tvaru, podsvícení, barevnost a druh použitých materiálů, mobility…

Připravíme několik variant a sami si lehce můžete určit, jaké časové provozní zatížení,a světelný výkon budete pro Váš případ nejvhodnější.

Monitory instalované při výrobě, jsou v modelových řadách Profi, tzn. průmyslové monitory od výrobců Samsung, Panasonic a LG.

Při výrobě stolů nebo touch screenů používáme kapacitní, nebo infračervené dotykové technologie.

Shrnuto podtrženo, možné je skoro vše…

K dodání ve formátech (4:3, 16:9)

2 až 40 současných dotyků – velikost 17″ až 120″

OS – Win 7, 8, Vista, 10 dále Linux (ubuntu), Mac a Android > v3.3.0

výroba dotykového stolu

Kapacitní Nano Multi-touch screen

Dotykové fólie jsou speciální fólie s nano vlákny, ze kterých dotyk prstu uživatele přechází do sběrnice sloužící k tomu, aby se z projekční plochy, velkoformátového monitoru nebo dotykového stolu stala interaktivní plocha ovládaná dotykem.

Varianty počtu doteků jsou 2, 10, 20 a 40 multi-touch a několika verzích přesnosti zaznamenání bodu dotyku. Tyto speciální filmy jsou využívány zejména pro interaktivní instalaci, ale i jako reklamní dotekové screeny a k výrobě multi-touch table.

Dotykový IR Rám

Oproti kapacitní fólii nereaguje na dotek na plochu, ale funguje na základě sítě infra paprsků X-Y, které jsou dotykem prstů uživatele v určitém bodě přerušeny.

Počet doteků je 6 nebo 10 – dle velikosti rámu. Není zde potřeba žádná kalibrace a instalace ovladačů. OS: Win, Linux, Mac a Android ver. od 5.0.

mutlitouch table make
Bezpečnost a síla skel

Prosklené plochy dotykového stolu a kiosků jsou z bezpečnostního skla o síle 4, 6, 8 a 10 mm.

Tvorba aplikací

Pro ty, kteří nemájí vlastní dotykovou aplikaci, vyrobíme uživatelské prostředí stolů na zakázku.

© 2018 Media-LightCZ s.r.o. Praha. All Rights Reserved.